Mucize gençlik içeceği

adminBitkisel Sağlık0 Yorum8 Mart 2014

Sağlıklı yaşamak için öncelikle aldığımız besinler önemlidir. Vücudumuza verdiğimiz her şeyi, sağlıklı yaşamda ve dış görünüşümüz de geri aldığımız için en önemli sır budur. Evde sebze ve meyveler ile hazırlanacak gençlik içecekler ile çok daha dinç ve canlı görünmek kaçınılmaz olacaktır. Ayrıca cilt ve saç güzelliği açısından da çok faydalı olan karışımlar gündelik hayatınızda daha verimli olmanızı sağlayacaktır. Güzelliğin ilk desteği sağlıklı beslenmektir. Sağlıklı kişiler gülümser ve hayata pozitif bakarlar. Bu da tüm güzelliğinizi açığa çıkaracak kuvvette bir güçtür. Enerjinizi tam anlamıyla kullanabilmek için sağlıklı besinler sizi destekleyecektir.

Yarım tatlı kaşığı keten tohumu, yarım tatlı kaşığı toz lesitin, 4 adet Şam fıstığı, 7 adet yaban mersini, bir tutam kızılcık, 56 gr. soya sosu, 56 gr. portakal ve nar suyu ile gençlik iksirimizi hazırlayabiliriz. Bütün malzemeleri karıştıralım ve kahvaltılarda içelim. Beden, zihin ve ruhumuzu arındıracak ve sağlıklı hissedip görünmemizi sağlayacak mucize karışımlardan biridir. Her gün kahvaltıda güne başlarken daha mutlu olacaksınız. 2 salatalık, 2 elma, 2 kase çiğ ıspanak, 1 kereviz, 1 tutam ıhlamur, 1/4 çay kaşığı zencefil kökü, yarım limon ve maydanoz ile gençlik içeceğimizi hazırlayabiliriz.

Bütün malzemeleri karıştırıp suyunu çıkaralım. Daha sonra şifa ve güzellik niyetine içelim. Bu karışım ile sağlıklı kilo verecek, bağışıklık sisteminizi güçlendireceksiniz. İçeriğindeki antioksidanlar sayesinde daha genç olacak, doping etkisiyle daha aktif hissedeceksiniz. Sağlığınızdan güzelliğinize kadar farklı hissetmeye başlayacaksınız. 8 farklı sebze karışımının hayatınızı olumlu yönde değiştirmesine inanamayacaksınız. Bedeniniz içerden ve dışarından temizlenecek, sindirim sisteminiz düzene girecek, metabolizmanız hızlanacaktır. Süreklilik kazandırmanız halinde genç bir yaşam sürmenin farklı memnuniyetini kazanmış olacaksınız.

Etiketler: ,

Mucize gençlik içeceği Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları