Nesrin Şerifi mucize Kleopatra maskesi

adminGüzellik Sırları0 Yorum8 Mart 2014

Kleopatra maskesi cildinizle yansıyan bir çok olumsuzlukları yok edecektir. İranlı güzellik uzmanı Nesrin Şerifi’ nin sizlere tavsiye etmiş olduğu Kleopatra maskesini cildinizle ilgili yaşadığınız sıkıntılarınız tamamıyla yok olacaktır. Yorgunluk, uykusuzluk ve buna bağlı olarak gelişen göz altı morluklarınıza da çözüm getirecek mucizevi bir maskedir. Ayrıca cildi gençleştirip sıkılaştırması da kaçınılmazdır. Bu harika maske ile sivilce, siyah nokta ve güneş lekelerine karşı yaşadığınız cilt sorunlarınıza kesin çözüm getirecektir. Herkesin evde rahatça hazırlayıp kullanabileceği Kleopatra maskesi her cilt tipi için uygundur. Yaz mevsiminin son demlerini yaşarken, kışa pürüzsüz ve yazdan kalan lekelerinizden arınarak merhaba diyebilirsiniz.

1 yumurta sarısı, 1 çay kaşığı zeytinyağı, 1 tatlı kaşığı süt ve 1 yemek kaşığı bal ile mucize maskemizi hazırlayabiliriz. Öncelikle malzemelerin hepsini karıştıralım. Temiz olan cildimize aşağıdan yukarıya doğru yedirerek sürelim. Cildinizin her yerine ve göz çevresi dahil olmak üzere sürebilirsiniz. 2 saat cildinizde bekletebileceğiniz Kleopatra maskesi ile cildinizdeki pürüzsüz ve doğal güzelliğin farkına varacaksınız. Haftada 2 defa uygulayabileceğiniz maske ile acil durumlarda cildinizi gönül rahatlığıyla açığa çıkarabilirsiniz. Başka bir tarif ise 1 yemek kaşığı bal, 10 çekirdeksiz vişne, ince doğranmış bir diş sarımsak, 1 dilim ananas, 10 adet yaban mersini ve yarım fincan yoğurt ile maskemizi hazırlayabiliriz.

Öncelikle meyveleri blendırdan geçirerek pürüzsüz hale getirelim. İçine bal ve yoğurt koyup iyice karıştıralım. Elde etmiş olduğumuz karışımı önceden temizlenmiş olan cildinize uygulayın. Maskenizi 10 dakika beklettikten sonra ılık su ile yıkayın. İhtiyaç hissettiğiniz her zaman kullanabileceğiniz ve oldukça ekonomik olan Kleopatra maskeleri ile cildinizin daima genç kalmasını sağlayabileceksiniz. Cilt gözenekleriniz sıkılık kazanacak, nefes alacak ve canlanmaya başlayacaktır. Özellikle sigara ve kötü hava şartlarına maruz kalan cildinizi toparlayacak, ölü derilerden arındıracak mucize bir maskedir.

Etiketler: ,

Nesrin Şerifi mucize Kleopatra maskesi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları