Paslanmaz Çelik Yüzeylerdeki Parmak İzleri Nasıl Temizlenir?

adminUncategorized0 Yorum18 Aralık 2015

Daha çok mutfaklarda kullanılan ve kadınların çok muzdarip olsalar da kullanmak istedikleri paslanmaz çelik yüzeyler çok fazla parmak izi yapabilmektedir. Çok sıkıntılı bir konu olan ve kadınların ellerinde bez ile dolaştıkları bütün çelik yüzeyler temizlenmeye çalışılmaktadır. Paslanmaz çelik yüzeydeki parmak izi temizlemek için sabunlu su ile ıslatılmış olan sünger veyahut temiz ve yumuşak bir bez ile silebilirsiniz. Kesinlikle çizilmesine olanak sağlayacak sert bezlerle ya da telle temizlemeyin.

Paslanmaz Çelik Yüzey Temizleme

Genel olarak kullanım açısından zor olsa da evlerde çok tercih edilen bir şey olan paslanmaz çelik yüzey çok sık kullanılmaktadır. Fırçalanmış veya parlatılmış olan yüzeylerin dik yönünde değil çizgilerinin olduğu yönde yapılması önemli bir kuraldır. Parmak izi yapan yer cam çelik yüzey ise nemli bir bezle ve cam temizleyiciyle temizlemeniz mümkündür. Paslanmaz çelik yüzey temizleme kolay bir şekilde yapılmaktadır ve mümkün olan her zaman da temizlemeniz gerekmektedir. Paslanmaz çelik yüzey kullanım sırasında çizmemeye dikkat etmeli ve kaliteli ürünlerle temizlemeye dikkat etmelisiniz.

Paslanmaz Çelik Temizleme

Paslanmaz çelik yüzeylerin temizlenmesi için sabunlu su ve yumuşak bir bez ideal bir temizlik malzemesi olacaktır. Çünkü paslanmaz çelik sürekli bir parmak izi lekesi bırakır ve kadınların da korkulu rüyasıdır. Paslanmaz çelik temizleme yapmak için genel olarak sabunlu su ya da cam temizleyicileri kullanmanızı tavsiye ederiz. Her yüzey de kullanılmaması gereken ürünler arasında ise ağartıcı kimyasal maddeler, gümüş temizleyiciler vb. şeyler çeliğin aşınmasına ve zarar görmesine neden olmaktadır. Bu nedenle de kullanılması sakıncalıdır. Paslanmaz çelik temizleme yöntemleri olarak çok fazla kimyasal madde kullanmamanızı önerir ve sadece sabunlu su ile temizlemenizi tavsiye ederiz.

 

Etiketler:

Paslanmaz Çelik Yüzeylerdeki Parmak İzleri Nasıl Temizlenir? Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları