Pervin Bulgak botoks etkisinde gece serumu

adminGüzellik Sırları0 Yorum2 Eylül 2013

Pervin Bulgak tarafından tavsiye edilen ve kadınların botoks etkisi veren gece serumu mucize etkisi göstermektedir. Biyolog ve kozmetolog olan Pervin Bulgak cilt kaslarının toparlanması için kalıcı formülleri vermektedir. Gece yatmadan önce cildinizi ertesi güne gönül rahatlığıyla hazırlayabileceksiniz. Bilindiği gibi kadınların belirli bir yaştan sonra kas dokuları yumuşayarak, gerginlik etkisini kaybedecektir. Toparlaması güç olsa da günümüzde bıçak altına yatmadan da doğal yollarla gençliğin ucundan yeniden yakalamak imkansız olmamaktadır. Mimik kırışıklıkları, yer etmeye hazırlanan kaz ayakları adını verdiğimiz göz kenarı kırışıklıkları, ve cildinizdeki sarkmaları toparlamak için botoks serumu çok faydalı olacaktır.

2 çay kaşığı papatya yağı, 1 çay kaşığı defne yağı, 2 çay kaşığı lavanta yağı, 2 çay kaşığı lahana yağı, 1 çay kaşığı üzüm çekirdeği yağı, 1 çay kaşığı kekik yağı ve 2 damla ısırgan yağı botoks etkisi yaratan doğal serumu hazırlamanız için yeterli olacaktır. Bütün yağları iyice karıştıralım ve koyu renkli cam şişeye dolduralım. Güneş görmeyen bir yerde saklamak gerekmektedir. Kullanmadan önce cildimizi iyice temizleyelim. Göz çevresi hariç kaş arası, dudak üstüne masaj yaparak uygulamaya başlayalım. Akşam yatmadan çnce uygulayıp sabaha kadar cildinizi onarmasını bekleyebilirsiniz. Cildiniz çok yağlı ise haftada 2 defa kullanılması tavsiye edilmektedir.

Botoks etkisi gösteren serumu 10 gün kullandıktan sonra mutlaka peeling yapmalısınız. Çünkü biriken yağlar cildinizin hava almamasını ve tabaka oluşturmasını sağlayacaktır. Peeling yaparak cildinizde oluşan yağları atabilir ve yeniden beslenmek üzere hazırlayabilirsiniz. Temiz ve ölü derilerden arınmış bir cilde botoks veya maske uygulamak çok daha etkili olacaktır. Botoks etkisi yaratan serumu çok fazla sivilce ve akneniz varsa üzerine sürmeyiniz. Kısa sürede etkisini gösterecek, yüzünüzdeki yeniliğin ve tazeliğin haklı mutluluğunu yaşayacaksınız.

Etiketler: ,

Pervin Bulgak botoks etkisinde gece serumu Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları