Pervin Bulgak yaşlanmaya karşı ezogelin losyonu

adminGüzellik Sırları0 Yorum1 Eylül 2013

Yaşlanma karşıtı pek çok karışım gündemde olmaya devam etmektedir. Kadınların en büyük korkusu olan yaşlanmayı yavaşlatacak kimyasal karışımların yerini alan bitkisel karışımlar oldukça ilgi görmektedir. Bunlardan biri de mucize niteliği taşıyan ezogelin çorbası losyonudur. Güzellik sırlarını açığa çıkarmak için mutfağınızda bulunan gizli hazineler ortaya çıkarabilirsiniz. Pervin Budak tarafından tavsiye edilen mucize losyonu herkes kolaylıkla hazırlayabilir. Her mevsim ihtiyaç duyulan cilt bakımı ve yaşlılık karşıtı karışımlarla kendinizi her daim tazeleyebilirsiniz. Cildinizin sıkılaşması ve her zaman bakımlı olması için doğal malzemeleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

1 yemek kaşığı bulgur, 1 yemek kaşığı haşlanmış kırmızı mercimek, yarım litre süt ve1 tatlı saf zeytinyağı ile güzellik reçetenizi hazırlayabilirsiniz. Önce sütü kaynatalım. Kaynayan sütün içine mercimek, zeytinyağı ve bulgur ilave edelim. Üzerini kapatalım ve yarım saat dinlenmeye bırakalım. Elde edilen güzellik karışımını soğuduktan sonra pamuk yardımıyla cildimize iyice yedirelim. Genellikle gece yatmadan önce karışımın kullanılması tavsiye edilmektedir. Gece gözeneklerin ve cildin karışımı daha kolay hazmetmesi mümkün olacaktır. Cildinizde 1 saat bekledikten sonra yıkayabilirsiniz. Karışımı 3 gün buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Cildinizin kısa sürede parladığını ve kırışıklıkların esiri olmayacağı sinyalini verdiğini görebileceksiniz.

Kendi evinizi doğal yöntemlerle güzellik merkezi haline getirebilirsiniz. O kadar rahat ve pratik bilgilerle cilt bakımınızı yapmanız mümkündür. Oldukça ekonomik olan malzemeler ile yıllara karşı dik durabilir ve kendi cilt yaşınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Bulgur vücudu içten ve dışarıdan besleyen çok özel bir lütuf olarak varlığını devam ettirecektir. Besleyici olan bulgurun faydaları güzellik için de tartışmasız ön sıradadır. Kendinizi yenilenmiş ve arınmış hissetmek için ezogelin maskesini mutlaka denemelisiniz.

Etiketler: , ,

Pervin Bulgak yaşlanmaya karşı ezogelin losyonu Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları