Sarımsak çayı ile hızlı zayıflayın

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum23 Nisan 2013

Yaklaşan yaz ayıyla beraber kilo sorunu yaşayan kişiler endişeye kapılırlar. Yazın deniz, tatil ve ince elbiselerle kışın alınan fazla kiloların açığa çıkması kolaylaşacaktır. Özellikle bayanların çeşitli diyet programlarıyla kilo verme sürecine girmeleri kaçınılmazdır. Hal böyle olunca bitkisel çaylardan yardım almak gerekmektedir. Sarımsak çayı bunların içinde en etkili olanlardan biridir. Angelina Jolie doğumdan sonra içtiği sarımsak çayıyla 11 kilo vermiştir. Vücuttaki fazla yağları parçalayarak, kısa sürede ideal kilonuza ulaşmanızı sağlayacak mucize içecektir. Az çalışan metabolizmanızı hızlandıracak, vücudunuzdan toksinleri atacak ve sizleri kilolarınızdan arındıracaktır.

Küçük bir taze zencefili soyalım. 2 fincan suyun içinde kaynatalım. 6 dakika kaynadıktan sonra içine 2 diş ezilmiş sarımsak, 2 çay kaşığı bal ve 2 çay kaşığı limon suyu ekleyelim. Hepsini karıştırdıktan sonra ılımaya bırakalım ve mucize çayımızı içelim. Bal tercihe bırakılarak hazırlanmalıdır.  Sarımsak çayı kilo verme sürecini hızlandırırken, vücudunuzdaki çeşitli sarkmalara da engel olmuş oluyor. Bağırsaklarınızı çalıştırarak kabızlık gibi sorunlar yaşamanıza engel oluyor. Sarımsak doğal b,r antibiyotik olduğu için, zayıflama sürecinde bağışıklık sisteminizi güçlendirerek, çeşitli hastalıklara karşı vücudun direncini artırıyor.

Yaz ayına incecik bir bedenle girmek için sarımsak çayını ideal kilonuza ulaşıncaya kadar tüketebilirsiniz. Her gün bir fincan şeker ilavesiz olarak tüketeceğiniz sarımsak çayı, yağlarınızı parçalayarak hayalinizdeki bedene kavuşmanızı sağlayacaktır. Buna ek olarak selülitlerinizin de yok olmasını sağlayacak olan sarımsak çayı, iştah keserek daha az yemenizi sağlayacaktır. Vücudu zayıflama konusunda destekleyecek olan mucize çay, her gün taze olarak hazırlanmalıdır. Öncelikle kendinizi kilo verme sürecine hazırlayın, sonrasında çayınızla ilk adımı atın. Kendinizi kilo vermeye inanarak hazırlamalısınız. Öncelikle bedeninizi tanıyın, sonrasında kilolarınızla vedalaşmaya başlayın.

Etiketler: , , ,

Sarımsak çayı ile hızlı zayıflayın Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları