Selahaddin Dönmez sakinleştirici çay tarifi

adminBitkisel Sağlık0 Yorum6 Mayıs 2014

Beslenme Uzmanı olan Selahaddin Dönmez, sağlıklı ve huzurlu yaşamanın püf noktalarını bizlerle paylaşmaktadır. Bilindiği gibi güzel düşünce beraberinde daha sağlıklı yaşamanın memnuniyetini getirir. Yaşam kalitenizi artıran yiyecek ve içecekler ile gündelik hayatınızı sekteye uğratan ruhsal sıkıntılarınızdan kurtulabileceksiniz. Yoğun iş v sosyal yaşantınızdan ve çeşitli faktörlerin etkilediği psikolojik rahatsızlıklar için doğal desteklerden takviye alabiliriz. Selahaddin Dönmez tarafından tavsiye edilen sakinleştirici çayı ihtiyaç hissettiğiniz her zaman gönül rahatlığıyla içebilirsiniz. Büyük küçük herkesin güvenle içebileceği tamamen bitkisel olan çayımız daha sakin, rahat ve huzurlu hissetmemizi sağlayacaktır.

1 tutam taze ada çayı, 1 tutam taze kekik, 1 tutam kuşburnu, taze nane yaprakları, 1 tatlı kaşığı karabiber ve 1 tatlı kaşığı bal ile daha verimli hissetmemizi sağlayacak olan çayımızı hazırlayabiliriz. Bütün malzemeleri bir araya getirip demleyelim. Çayımız demlendikten sonra şifa niyetine içelim. Her gün bir veya iki fincan içildiği zaman, yaşadığınız olumsuzluklardan kendinizi arınmış hissedeceksiniz. Yaşadığınız bir çok olumsuzluktan daha uzak yaşayabileceksiniz. Bu çay karışımı toparlayıcı ve sinirleri dengeleyen özelliğe sahiptir.

Rahatlık ve canlılık veren enerjiye sahip olan bitki karışımlarını günde 2 fincan şekersiz olarak tüketebilirsiniz. Ayrıca konsantrasyonunuzu yükselten özelliğe de sahiptir. Tüm yorgunluk, sıkıntı, ruhunuzu yoran bir sorunun ortadan kalktığını görebileceksiniz. Bitkilerin taze olmasına özen göstermelisiniz. İşyerinizde ve evinizde kolayca hazırlayabileceğiniz mis gibi şifalı çayın etkisi kısa sürede kendisini gösterecektir. Fazla demlenmeden hazırlanmalıdır ve kaynatılmadan demlenmelidir. Sağlıklı ve dengeli bir yaşamı kucakladığınızı hissedeceksiniz.

Etiketler: ,

Selahaddin Dönmez sakinleştirici çay tarifi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları