Selülite iyi gelen peeling ve çay

adminGüzellik Sırları0 Yorum4 Temmuz 2014

Selülit kadınların ortak estetik sorunları arasındadır. Selülit portakal kabuğu görünümün de olup, derinin yüzeyinde biriken yağ kütleleridir. Ne yaparsanız yapın gönderemediğiniz selülitlerle Suna Dumankaya formülleri sayesinde baş edebileceksiniz. Özellikle yaz aylarının yaklaşmasıyla açılan deniz sezonu selülitlerin ön plana çıkmasını sağlamıştır. Son derece dikkat çeken selülitler şişman ve zayıf kadınların birlikte yaşadığı kaygılardır. Selüliti diyetlerle yok etmeniz çok zordur. Selülitin en etkili çözümü direk olarak yapılan peeling ve onları derinlemesine etkileyen içeceklerdir. Buna ek olarak egzersiz yapmak da işinizi kolaylaştıracaktır.

Selülit ciddi bir sağlık sorunudur

Selülite iyi gelen peeling 2 kase deniz tuzu, 2 yemek kaşığı biberiye yağı, 1 çorba kaşığı limon yağı, 1 limon kabuğu rendesi, 1 çorba kaşığı portakal kabuğu rendesi, 1 çorba kaşığı portakal yağı, 2 çorba kaşığı kayısı çekirdeği yağı, 1 çorba kaşığı toz tarçın ve 2 çorba kaşığı toz tarçın ve 2 çorba kaşığı susam yağı ile hazırlayalım. Hepsini karıştıralım ve vücudumuza yedirelim. Özellikle selülitli bölgeleri masaj yaparak ovalım. Ovaladıktan sonra streç film ile sarıp bekleyelim. 1 saat bekledikten sonra yıkayalım. Düzenli olarak tekrar edilen masajlar da sadece bir kaç defa da selülitler de gözle görülür bir değişim yaşanacaktır.

Selülit çayı ise 4 ay sabırla uygulanması gereken, damarların arasına yerleşmiş olan yağların yakılmasını sağlayan mucize içeceklerden biridir. 5 yemek kaşığı yeşil çam dallarını küçük doğrayalım. 5 yemek kaşığı soğan kabuğu, 5 yemek kaşığı ezilmiş kuşburnu ve 700 gr. iyi su ile çayımızı hazırlayalım. Çelik tencerede kuş burnu uçlarını keselim ve blendırdan geçirelim. Hepsini 10 dakika kaynatalım. 1 gece sabaha kadar bekletip üzerini örtelim. Sabah açıp suyunu süzelim ve şişelere koyup buz dolabına kaldıralım. Ertesi gün içelim.

Etiketler: , ,

Selülite iyi gelen peeling ve çay Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları