Şems Aslan 5 yaş gençleştiren maske tarifi

adminGüzellik Sırları0 Yorum17 Nisan 2014

Şems Aslan Dünyaca ünlü ayurveda uzmanıdır. Kadınların cilt bakımı konusunda bir çok konuda bilgilendiren Şems Aslan, bu konuda aranılan bir isim olmuştur. Son yıllarda güzellik, bakım, estetik konusunda bitkilerle çığır açmıştır. Bilinen bir çok güzellik sorununu ortadan kaldırarak, ev yapımı kolay maskelerle kadınların kendilerine olan güvenlerinin tazelenmesini sağlamıştır. Şems Aslan 5 yaş gençleştiren maske sayesinde, cildinizin gözeneklerinin açılarak nefes aldığını, kirlerinden arındığını ve tazelendiğini hissedeceksiniz. Maya maskesi ile hücreleriniz yenilecek bebeksi bir cilde sahip olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Sivilce, siyah nokta, akne ve lekeleri yok edecek sünger vazifesi görecektir.

1 çay kaşığı limon suyu, yarım çay bardağı su, 1 poşet yaş maya ve 1 bardak buz ile maskemizi hazırlayabiliriz. Öncelikle limon suyu ile suyu karıştırıp cildimizi temizleyelim. Yaş mayayı suyla krem haline getirelim. Yoğun kıvamlı bir hal alıncaya kadar karıştıralım. Krem kıvamına gelince maskemizi dekolte bölgemiz dahil tüm cildimize yayalım. Göz altı ve kapaklarına da yedirelim ve beslenmesini sağlayalım. Maya B12 açısından çok zengin olduğu için cildin yenilenmesine büyük katkı sağlayacaktır. Daha sonra tülbenti sıcak suya batırıp sıkın ve cildinizin üzerine yayın. 5 dakika da bir havlu veya tülbenti sıcak suya batırıp yüzünüzü kapatın.

Daha sonra soğuk su ile cildinizi silin. Sildikten sonra buzları alıp dairesel hareketlerle cildinizde gezdirin. Bu şekilde cildiniz canlanacak, kan dolaşımı olacak ve cildiniz harekete geçecektir. Var olan sivilce ve siyah noktalara kesin çözüm getirecektir. Bununla birlikte cildin kırışmasını önleyecektir. Yaşlanmayı durduracak maya maskesi ile cildiniz 5 yaş birden gençleştirecektir. Şems Aslan maya maskesi ile cildinizdeki tüm sorunlar ortadan kaybolacaktır.

Etiketler: , ,

Şems Aslan 5 yaş gençleştiren maske tarifi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları