Şems Aslan 5 yaş gençleştiren maya maskesi

adminCilt Sağlığı0 Yorum10 Nisan 2013

Şems Aslan tarafından geliştirilen maya maskesi cildinizi 5 yaş gençleştirecektir. Maya da bulunan canlı hücreler, cildinizin gözeneklerini açarak ölü derileri anında yok edecektir. Derinlemesine nüfus ederek, kısa süre içinde ihtiyacınız olan gerginliği sizlere sağlayacaktır. Herhangi bir estetiğe ihtiyaç duymadan kendinizi daha canlı ve diri hissetmeniz kaçınılmaz olacaktır. B2, B6 magnezyum ve fosfor açısından zengin olan maya, cildinizde oluşan ölü deri tabakalarını atacaktır. Cildinizi canlandırıp gençleştirecek, kırışıklıklara iyi gelecek, aknelere ve sivilceleri yok edecektir. Maya maskesi, cildinizin yıpranmış görünümünden sizleri arındırarak sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlayacaktır. Sadece ayda bir defa hazırlayıp uygulayacağınız maskeyle, hiçbir kimyasal gençleştiriciye ihtiyaç hissetmeyeceksiniz. Cildinizi nemlendirecek ve ihtiyacı olan tüm vitaminlerini verecektir.

Öncelikle 1 çorba kaşığı limon suyu ve yarım su bardağı suyu kabın içine koyup karıştıralım. Önceden temizlenmiş cildimizi dezenfekte etmek için pamuk yardımıyla cildimize sürelim. Sonrasında mayayı kabın içine ekleyip küçük tahta kaşık yardımıyla iyice karıştıralım. Macun kıvamına gelinceye kadar bu işleme devam edelim. Kıvama gelince yüzümüze ve boyun bölgemize uygulayalım. Göz kenarlarına ve kapaklarına da sürebileceğiniz maske, serbest olarak yüzünüzün her yerinde gezmelidir. Diğer taraftan kaynamış olan suyumuza yumuşak bir tülbent veya bez batırarak suyunu sıkalım. Ağız bölgesi açıkta kalacak şekilde yüzümüzü saralım. 5 dakika bekletelim ve bu işlemi 5 defa uygulayalım.

Son olarak yüzümüzü ılık suyla yıkayalım ve maskeyi temizleyelim. Yüzümüzü yıkadıktan sonra elimize buz alalım ve yüzümüze buzla masaj yapalım. Sonrasında zeytinyağı veya susam yağıyla yüzümüze dairesel hareketlerle masaj yapalım. Tüm yüz bölgemize yedirelim. Maya maskesini kıllanmaya meyilli ciltler hariç her cilt tipi uygulayabilir. Maya maskesiyle yorgun görünümünüzü de yok etmiş olacaksınız.

Etiketler: , , ,

Şems Aslan 5 yaş gençleştiren maya maskesi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları