Şems Aslan baharatlı masaj kesesi

adminBitkisel Sağlık0 Yorum27 Haziran 2014

Cilt bakımının en önde gelen şartı ölü derilerin ciltten uzaklaşmasıdır. Ölü derilerin cildi terk etmesiyle canlı hücreler gün yüzüne çıkacaktır. Cildimiz nefes alacak, daha genç bir görünüm sağlayacaktır. Açılan gözeneklerle yenilenen cildin pürüzsüzlüğü paha biçilemez. Baharatlı masaj kesesi ile cildinizin canlandığını hemen fark edeceksiniz. Doğal yollarla canlı kalan cildinizin tazeliğini korumasını sağlayacaktır. Evde kolayca hazırlayabileceğiniz baharatlı masaj kesesi ile cildinizi rahatlatan masaj ile keseleyip günün yorgunluğunu geride bırakabilirsiniz. Egzotik yağlarla hazırlayacağınız masaj terapi işlemi görüp stresin sizden uzaklaşmasını sağlar.

3 yemek kaşığı yulaf ezmesi, 3 yemek kaşığı mısır unu, 3 yemek kaşığı nohut ezmesi, 1 çay kaşığı tarçın, 1 çay kaşığı zencefil, 2 yemek kaşığı zeytin yağı, 1 litre sıcak su ve yarım metre keten kumaş ile masaj kesemizi hazırlayabiliriz. Öncelikle zeytinyağı su haricinde kalan tüm malzemeleri toz haline getirerek pamuklu bir bonenin içine koyalım. Bonenin ağzını bağlayıp keten kumaşın içine koyarak bağlayalım. Kumaşın ucuna ipi dolayıp keseyi tutacak sapını oluşturalım. Hemen sonra bir kabın içine suyu ve zeytinyağını koyup ılıtalım. Hazır olan keseleri ısıtılmış olan zeytinyağlı suyun içine batırıp kese yapmaya başlayalım.

Vücudumuzun bütün bölgesinde gönül rahatlığıyla kullanabilir, masaj ile büyük rahatlama sağlayabiliriz. Bu sayede kan dolaşımı harekete geçerek, bütün sinirlerin gevşemesini sağlayacaktır. Haftada iki defa uygulanabilecek masaj kesesi sayesinde büyük bir rahatlama hissedeceksiniz. Cildin kısa sürede sıkılaştığını ve pürüzsüzlük kazandığını görebileceksiniz. Eğer cildiniz de kılcal damar çatlaması ve sivilce varsa, uygulanmaması önerilmektedir. Günün tüm yorgunluğunu doğal terapi masajı ile kese yaparak atabilirsiniz.

Etiketler:

Şems Aslan baharatlı masaj kesesi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları