Şems Aslan cilt yaraları nasıl geçer

adminGüzellik Sırları0 Yorum20 Şubat 2013

Şems aslan bilindiği gibi Dünyaca ünlü güzellik uzmanları arasındadır. Doğada her bitkinin insan sağlığı ve güzelliği için bir rolünün varlığını kanıtlayan ayurveda uzmanı sağlığın da, güzelliğin de bakımdan ileri geldiğini karışımlarıyla paylaşmaktadır. Cilt lekeleri insan psikolojisini yıpratan, özgüven eksikliğine sebep olan oluşumlardan biridir. Sivilcelere bağlı yara izleri, ciltte çevresel faktörler ve yapısıyla alakalı oluşan cilt lekeleri yaşam enerjinizi almaya yeterlidir. Şems Aslan bütün bu olumsuzlukların bitkilerle tedavisini sizlerle paylaşmıştır. Cilt lekeleri için, 1 yemek kaşığı hazır boza, 1 yumurta sarısı, 1 damla limon suyu, yarım çay kaşığı susam yağı ve 1 tutam papatya ile karışımı hazırlayabilirsiniz.

Bütün malzemeleri cam bir kabın içine koyup, iyice karıştıralım. Temiz olan cildinize masaj yaparak uygulayın. 20 dakika bekledikten sonra ılık suyla cildinizi yıkayın. Cilt lekelerine bağlı yara izlerinin de tedavisi doğadan gelen mucize kaynaklarla mümkündür. Doğal bir krem tarifi olarak, cildinde oluşan yaralardan şikayet eden herkesin kullanabileceği bir karışımdır. 2 yemek kaşığı taze ceviz yaprağı, 1 yemek kaşığı gliserin, 3 damla aloevera suyuyla cildinizdeki lekelerle mücadele edebileceksiniz. Bu güne kadar kullanmış olduğunuz kimyasal karışımlar faydasını göstermemişse, doğal karışımı mutlaka denemelisiniz.

İlk olarak ceviz yapraklarını havanda iyice ezelim. İçerisine diğer malzemeleri karıştıralım ve ağzı kapalı bir kabın içerisinde, 7 gün dolapta bekletelim. 1 haftanın sonunda cildinizde yara izi olan bölgelere sürün. Bu işlemi günlük olarak düzenli uygulamalısınız. Yara izleriniz yok oluncaya kadar karışımı kullanabilirsiniz. Kısa sürede pürüzsüz, sağlıklı ve canlılıkla parlayan cildinize kavuşmuş olacaksınız. Bunu takip ederek, her sabah cildinizi doğal maden suyuyla silin. Maden suyu cildi güzelleştiren iksirlerden biridir. Özellikle akşam yatmadan önce cildinizle buluşturmuş olduğunuz maden suyu, yepyeni ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır.

Etiketler: , ,

Şems Aslan cilt yaraları nasıl geçer Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları