Şems Aslan hücreleri yenileyen yakut kremi

adminGüzellik Sırları0 Yorum25 Haziran 2014

Şems Aslan Katıldığı programlar da kadınların güzelliği için bir çok konuda yardımcı oluyor. Çeşitli karışımlarla kadınların yaşlanmaya maruz kalan hücrelerini yenileyen muhteşem bir krem tarifini bizlerle paylaşıyor. Malum olduğu üzere cilt hücrelerinin yaşlanması demek, kısa sürede oluşan çizgilerin ve yaşlılık belirtilerinin başlangıcı demektir. Yakut kremi ile daha parlak, genç ve yaşlanmaya karşı direnen cildinizin düzenlemesine yardımcı olacaksınız. Hintli kadınların olmazsa olmazı krem bir çok soruna çözüm oluyor. Çatlaklara karşı güvenle kullanabilecek, leke ve kırışıklıkların kesin çözümü olarak göreceksiniz. Düzenli bir kullanım sonrasında cildinizde oluşan olumlu değişimleri fark edebileceksiniz.

1 yemek kaşığı kakao yağı, 1 dilim helva, 1 çay kaşığı tarçın, 2 yemek kaşığı ayurveda yağı veya balık yağı olmalıdır. Her iki yağda mevcut değilse, halis zeytinyağı olabilir. Kakao yağını ezelim ve hamur haline getirelim. Çay kaşığının ucuyla tarçın ilave edelim. Bu harika tarife ayurveda yağını ekleyip karıştıralım. temizlenmiş olan cildinize masaj yaparak uygulayın. Cildinize kırışıklık ve sarkma varsa 5 dakika bekletelim. Leke tedavisinde 2 gün aralıkla 10 dakika bekletelim. Normal ciltler için 3 dakika bekletmek yeterli olacaktır. Masaj yaparak maskeyi yedirdikten sonra temizleyelim ve buzla sakinleştirelim. Çok faydalı olan yakut maskesi cildinizin yeniden canlanarak pürüzsüz olmasını sağlayacaktır.

Bir diğer tarif ise kahvaltı da tüketebileceğiniz harika bir karışımdır. Cildinizi yenileyen ve destekleyen hücre yenileyicilerden biridir. Tarçının yine başroller de olduğu karışım ile hazırlanmaktadır. 3 adet yeşil elma, 1 yemek kaşığı bal veya pekmez, 1 tatlı kaşığı tarçın, 1 adet limon ve 1 adet portakal kabuğu tüketebilirsiniz. Hücrelerinizi yok eden, bozan yiyecekler ve karışımlar olduğu gibi onları yenileyen karışımların da olması kaçınılmazdır.

Etiketler:

Şems Aslan hücreleri yenileyen yakut kremi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları