Şems Aslan saç uzatma kürleri

adminSaç Bakımı0 Yorum24 Nisan 2013

Saç dökülmesi bir çok kişinin ortak yaşadığı sorunlardan biridir. Dökülen ve kopan saçlar, normalinden fazla ise tehlike çanları çalıyor demektir. Saç dökülmesi vitaminsizlik, saçın zayıf ve cansız olması, yapısı ve bakımı ve strese dayalıdır. Saçlarınızı doğru bakım kürleriyle desteklediğiniz zaman, kısa sürede sağlıklı saçlara kavuşabileceksiniz. Şems Aslan tarafından hazırlanan ve sizlere sunulan formüller sayesinde, saçlarınızın dökülmeyerek hızlıca uzadığını fark edeceksiniz. Saç dökülmesini engelleyecek olan bitkisel şampuan ve bakım kürleriyle, sizler de kaliteli saç tellerine sahip olabileceksiniz. Kereviz ile hazırlanacak saç bakım kürü, kerevizin faydalarını bir kez daha ortaya çıkarmaktadır. Faydalı bitkilerin, yeterli miktarda ve doğru formüllerle uygulanması, kısa sürede yenilenen saçlara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Yarım kereviz, gül suyu, 2 adet soğan kabuğu ile harika bir kür hazırlamaya başlayabilirsiniz. Yarım kerevizi rendeleyelim. Üzerine soğan kabuklarını ilave edelim. Kavanozun içine ekledikten sonra üzeri kapanıncaya kadar gül suyu ilave edelim. Karışımı 10 gün bekletip süzelim. 10 gün sonra kür hazır hale gelecektir. Saç diplerinize pamuk yardımıyla tampon yapın. Her yerine eşit miktarda sürdükten sonra 30 dakika bekleyelim ve yıkayalım. Bu kürü 2 ay boyunca uygulayın ve sonrasında yılda bir kere uygulamak yeterli olacaktır.

Saç dökülmelerini engellemek için hazırlanacak bitkisel şampuan da saçlarınızın canlanmasını ve çoğalmasını sağlayacaktır. Saç dökülmesine karşı kullanabileceğiniz şampuan için 2 ampul E vitamini, yarım çay bardağı saf zeytinyağı ve birkaç damla limon suyudur. Malzemelerin hepsini karıştıralım ve birbirine yedirelim. Sonrasında saçlarınızı bone ile sarın ve ve üzerine havlu kapatın. 2 saat beklettikten sonra, saçlarınızı yağlardan arındırmak için 1 yumurta sarısını saçlarınıza yedirin. Sonrasında her zaman ki gibi saçlarınızı yıkayın ve temiz olduğundan emin olun.

Şems Aslan saç uzatma kürleri Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları