Şems Aslan sultanların cilt toniği

adminCilt Sağlığı0 Yorum16 Eylül 2013

Cilt toniği her kadının ihtiyacı olan bakım ürünlerinden biridir. Cilt toniği cildi tazeler ve canlılık kazandırır. Cildin günlük bakımı için uygulanması gereken tonik, ciltte kalan son atıkları temizleme işi görecektir. Gözenekleri sıkılaştırmaya yarayan tonik sayesinde, cildiniz oksijenle buluşacaktır. Nefes alacak ve ertesi gün için kendini hazırlayacaktır. Şems Aslan tarafından tavsiye edilen ve evde kolayca hazırlanabilen sultanlara layık cilt toniği güzelliğinize güzellik katacaktır. Cildinizi tüm zararlı aktiflerden arındırırken, sivilce ve siyah noktaları da yok edecektir. Tonik ciltte bulunan yağı ve kiri söküp atan harika bir iksirdir. Cildinizin ne kadar temiz olduğunu düşünürseniz düşünün, kesinlikle tonik kullanmadan bu mümkün olmayacaktır.

1 bardak gül kurusu, yarım bardak adaçayı çiçekleri, yarım bardak yaş fesleğen, yarım bardak maydanoz, yarım bardak aynısefa çiçeği, 500 gr. kaynar su, 1 bardak gül suyu sultanlara layık toniğimizi hazırlamış olacağız. Öncelikle bütün malzemeleri kavanoza koyalım. Üzerine kaynar su ekleyip karıştıralım ve ağzını kapatalım. 5 dakika demlenmesini bekledikten sonra toniğimiz hazır halde kullanılabilir. Sabah, öğlen ve akşam olmak üzere cildinizi temiz bir pamuk yardımıyla temizleyebilirsiniz. Tonik çok özel bir solüsyondur ve gündelik hayatta cildin vazgeçilmez temizleyicisidir.

Limon ile hazırlanan tonik de oldukça temizleyicidir. Gündelik hayatın getirdiği bir çok kiri temizleyip cildinizden atmakta oldukça profesyoneldir. Temizlenmiş ve yıkanmış olan cildiniz limon karışımı tertemiz yapacaktır. 1 çay bardağı votka ve 1 limon suyunu karıştıralım. Karışımı şişeye dolduralım. Sabahları ve gece yatmadan önce pamuk yardımıyla cildinizi temizleyin. Cildinizden çıkan gündelik kiri gördüğünüzde, ne kadar çok kire maruz kaldığını görebileceksiniz. Cildinizin doğru nefes alması için losyonlardan destek almak gereklidir. Cildinizin sağlığı ve güzelliği ne kadar temiz olduğuyla alakalıdır.

Etiketler: ,

Şems Aslan sultanların cilt toniği Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları