Şems Aslan yaza özel zayıflama kürleri

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum28 Haziran 2014

Kış aylarında vücutta biriken yağları yakmak için bitkisel kürler çok yardımcı olacaktır. Yaz ayları yaklaştığı zaman kilo sorunları baş göstermeye başlar. Kullanacağınız bitkisel tarifler vücudunuza destek olarak yağlarınızın yanmasını sağlayacaktır. Gündelik hayatınız da kilo vermiş olmanın mutluluğunu doyasıya yaşayacaksınız. Şems Aslan tarafından tavsiye edilen ve karışımı vücudumuzda mucizeler yaratan bitkilerle ideal kilonuza ulaşabileceksiniz. Buna ek olarak yediğiniz yiyeceklere çok dikkat etmeli, egzersizleri ihmal etmemelisiniz. Bu sayede kilo verme sürecinizi hızlandıracak, metabolizmanızın düzenli çalışmasını sağlayacaksınız. Bilindiği gibi kabızlık da kilo yapan başlıca problemlerden bir tanesidir.

1 adet kırmızı çiğ pancar, 1 adet havuç ve 3 adet yeşil ekşi elma ile karışımı hazırlayalım. Bütün malzemeleri kabukları ile birlikte rendeleyip karıştıralım. 150-170 dereceye kadar önceden ısıtılmış fırına koyalım ve yakmadan 35 dakika kavuralım. Elde etmiş olduğumuz karışımdan 2 yemek kaşığı alıp 1 su bardağı kaynar suyun içine koyalım. 5 dakika demlendikten sonra 5 gün sabah ve akşam karışımdan aç karnına 1 su bardağı içelim. Karışım sayesinde vücutta biriken toksinlerin atılması da sağlanacaktır. Kilo verme sürecinde sindirim sisteminin de çalışması çok faydalı olacaktır.

Şems Aslan nohut kürünün de kilo verme konusunda çok etkili olduğunu belirtmektedir. 2 bardak suyu cezvede kaynatalım. Bir kavanoza 1 avuç nohudu koyup sıcak suyu üzerinden döküp ağzını kapatalım. Bu şekilde akşamdan sabaha kadar bekletelim. Sabah aç karnına nohudun suyunu içelim. Nohut suyunu bir hafta kahvaltıdan önce aç karnına içelim. 1 hafta ara verip tekrar bir hafta içelim. Sağlıklı bir şekilde zayıflatan nohut suyu kürü ile ideal kilonuza ulaşmanız kaçınılmaz olacaktır.

Etiketler:

Şems Aslan yaza özel zayıflama kürleri Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları