Şems Aslan zayıflama kahvesi

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum18 Mart 2012

Zayıflamak ve formda kalmak isteyen uygulayabileceği son derece kolay bir tariftir. Bitkilerin harika karışımından meydana gelen zayıflama içeceğini bitkilerle iç içe olan güzellik uzmanı Şems Aslan dır. Sıkı ve incecik bir vücut için yapılacak harika bir çay tarifi vereceğiz. 1 adet kırmızı çiğ pancar, 1 adet havuç ve 3 adet yeşil elma. İlk olarak bütün malzemeleri rendeleyelim. Hepsini karıştıralım. 170 dereceye kadar ısıtılmış bir fırının içine koyup 30 dakika pişirelim. Elde ettiğimiz malzemeden 2 yemek kaşığı 1 bardak kaynar suyun içine koyup 5 dakika demlemeye bırakalım. Zayıflamak için sabah ve akşam aç karnına 1 bardak içelim. Bu karışımı 5 gün kullanalım.

Vücuttan toksinleri atarak zayıflamamıza yardımcı olacaktır. Bunun yanında yediklerimize dikkat etmeli ve günde en az 30 dakika tempolu yürüyelim. Diğer zayıflama çayı ise nohutla yapılıyor. Nohut yardımıyla zayıflatıyor ve daha sağlıklı bir şekilde fazla kilolarımızdan kurtuluyoruz. Akşamdan ağzı kapalı bir kavanozun içine 1 avuç nohut koyalım. Üzerine sıcak su ilave edelim. Ağzı kapalı olarak sabaha kadar bekletelim. Sabah aç karnına nohutun suyunu içelim. Nohut suyunu içtikten 20 dakika sonra kahvaltımızı yapalım. 7 gün uygulayıp 7 gün ara verelim.

Ara verdikten sonra 7 gün daha kullanıp bırakalım. Nohut suyuyla istenmeyen kilolardan kurtulacak ve kısa zamanda zayıflayacaksınız. Bu harika iksirleri ara vermeden düzenli olarak kullanmalıyız. Düzenli kullanılmadığı taktirde faydasını göstermez. Bu çaylar tok tutacak ve acıktırmayacaktır. Bunun yanında egzersiz yapalım ve zayıflama sürecimizi hızlandıralım. Bu kürleri uygularken beslenmemize dikkat edelim. Çaylar sadece süreci hızlandıracak ve sağlıklı bir şekilde zayıflamaya yardımcı olacaktır.

Etiketler: , , ,

Şems Aslan zayıflama kahvesi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları