Şems Aslan zayıflatan papatyalı boza

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum27 Mayıs 2014

Zayıflamak ve en önemlisi sağlıklı yollarla fazla kilolardan kurtulmak kilo problemi yaşayan kişilerin en büyük hayalidir. Estetik açıdan hoş durmayan fazla kilolar, bir çok sağlık sorununu da beraberinde getirir. Uzmanların önerdiği karışımlar sayesinde, sağlıklı kilo verme süreci sizleri bekliyor. Yapılması gereken sadece düzenli olarak tavsiyelere uymaktır. Şems Aslan estetik olmayan her oluşumun çaresini sizlerle paylaşmaya devam etmektedir. Papatyalı boza karışımı ile mücadele ettiğiniz kilolarınız artık sizi üzemeyecektir. Kış aylarında en çok tüketilen içeceklerden biri olan boza nın zayıflama sürecinde yardımcı olması ne güzeldir. Hem enerji verecek, hem de zayıflatacak olan papatyalı boza yı mutlaka denemelisiniz.

2 yemek kaşığı papatya kurusu, 2 litre kaynar su, 1 çay bardağı şeker, 1 çay kaşığı kuru maya ve 1 çay bardağı yulaf ile kilo verirken enerji kazanacağımız içeceğimizi hazırlayabiliriz. Bir sürahinin içine kuru papatyayı atalım. Üzerine şeker ilave edelim ve kuru mayayı ekleyelim. Çok kaynar olmayan ılık suyumuzu ekleyip karışımı 24 saat bekletelim. Bildiğimiz boza kıvamı gibi çok koyu olmayacak bir kıvamda olması gerekiyor. Hafif bir papatya çayı olarak içilecek papatyalı boza düzenli bir tüketim sonrasında yağlarınızın erimesine yardımcı olacaktır. Bilindiği üzere kilo verme isteyen bir çok kişi çeşitli karışımları denemiş, başarılı olmuş veya olamamıştır.

Dünyaca ünlü kimya mühendisi olan Şems Aslan bir çok konuda kadınlara yol gösterici isim olmayı başarmıştır. Başarılı ve güvenilir kişiliği ile verdiği tüm formüller yüz güldürücü olmuştur. Kadın ve erkeklerin kilo sonları beslenme alışkanlıklarından ileri gelmektedir. Yanlış beslenme alışkanlıkları, hazır tüketim ve bilinen bir çok faktör bu konuda tetikleyici unsuz olmaktadır. Papatya bozası ile kış aylarında yaşadığınız yorgunluk, halsizlik, verimsizlik ve şişmanlık gibi istenmeyen oluşumların önüne geçmiş olacaksınız.

Etiketler:

Şems Aslan zayıflatan papatyalı boza Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları