Şems Aslan zayıflatan salata

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum14 Nisan 2013

Şems Aslan insan sağlığını dengede tutabilecek koşulları bir araya getirmeyi başarmış güzellik uzmanıdır. Dünyaca ünlü kimya mühendisi, doğal bakımla uygulanacak her desteğin faydalı olacağınız belirtmektedir. Lahana ile hazırlanan zayıflama salatası, metabolizmanızın hızlı çalışmasını sağlayarak sağlıklı zayıflamanıza destek olacaktır. Kilo problemi yaşayan kişilerin bir çoğunda düzensiz beslenme, hareketsiz yaşam ve az çalışan bir metabolizmayla karşılaşırız. Lahana salatası ile yağları hızlı yakarak kilo verme sürecinizi artırmış olacaksınız. İhtiyacınız olan malzemeler lahana, havuç, yarım yeşil elma, 1 çay bardağı kefir ve 1 çay bardağı limon olacaktır.

Öncelikle beyaz lahanayı ince ince kıyalım. Sonrasında havucu rendeleyelim. Her ikisini de karıştıralım. İçine bol miktarda tuz atalım ve tuz havuç karışımını ovalayalım. Bu işlemle lahananın daha çabuk çiğnenmesini ve sindirilmesini sağlamış olacağız. Sonrasında havuç ve lahana karışımını bol suda yıkayalım. Üzerine elmayı rendeleyelim. Rendelenmiş elma ve diğer salata malzemelerini karıştıralım. Sabah kahvaltısında hazırladığınız salatayı tüketin. Yağları yakan, metabolizmayı çalıştıran, ihtiyacınız olan enerjiyi kazandıran bir salata karışımıdır. Kilo verme sürecinizi hızlanırken, sağlıklı yaşamanın doyumsuz keyfine varmış olacaksınız. Bunun haricinde özel bir diyet uygulamanıza gerek kalmadan, her sabah tüketebilirsiniz.

Özellikle yaz aylarına doğru gelindikçe, kilo problemi yaşayan kişilerin daha çok tedirgin olduklarını görebiliriz. Zayıflama salatamızı tüketirken hazır beslenmelerden uzak durmaya, sağlıksız beslenmenin her çeşidine karşı kendimizi alıkoymaya davet etmeliyiz. Zayıflama salatası metabolizmanızı çalıştırırken, sizler de hareketsiz kalan bedeninizi biraz aktive edebilirsiniz. Günde 20 dakikadan fazla olmak üzere yürüyüş yaparak, kilo verme sürecinizi hızlandırmış olacaksınız. Şems Aslan sağlıklı kilo verme sürecinizde sizleri desteklerken, aynı zamanda vücut sisteminizi toparlıyor. Kahvaltı olarak tükettiğiniz beyaz lahana salatası, kalorilerinizi yakmaya yardımcı olacaktır.

Etiketler: , ,

Şems Aslan zayıflatan salata Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları