Serap Kunak saç kırıklarına özel serum

adminSaç Bakımı0 Yorum11 Mayıs 2014

Saç kırılması bir çok kadında yaşanan bir durumdur. Saç uzamasının önündeki en büyük engel olarak görülen saç kırıklarının çözümünü evde bulabilirsiniz. Üstelik saçların sağlıklı uzaması bu formülden sonra mümkün olacaktır. Saçlarınız daha canlı, parlak, hacimli ve uzun olacaktır. Saçlar aşırı kuru kalmasına bağlı olarak kuruyabilir. Saçların yeterince neme sahip olmaması saçların çabuk kuruması ve kırılmasına neden olur. Kadınların estetik açıdan en çok önem verdikleri destekçileri saçlarıdır. Saç telleri kırıldıktan ve koptuktan sonra, tekrar eski sağlığına dönmesi mümkün değildir. Bunun için sağlıklı ve doğru önlemler alarak saçlarınızı desteklemelisiniz. Serap Kunak tarafından hazırlanan saç serumu ile, artık daha sağlıklı saçların sahibi olacaksınız.

1 adet maden suyu, 1 çorba kaşığı hindistan yağı, 1 çorba kaşığı jojoba yağı ve 1 çorba kaşığı ozon yağı ile saç serumunuzu hazırlayabilirsiniz. Öncelikle bir kaseye tüm malzemeleri dolduralım. Daha sonra karıştıralım ve sprey şişesine koyalım. Her gün düzenli olarak saç uçlarınıza bu karışımı sıkın. Özellikle saçlarınız kuru iken tarama ihtiyacını bu mucize sprey karışımı ile sağlayabilirsiniz. Bu karışımı devamlı kullanmanız önerilmektedir. Saçlarınızın ihtiyacı dahilinde her mevsim ve her zaman size özel hazırlanmıştır. Başka bir saç serumu da oldukça sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlayacaktır.

25 ml. tatlı badem yağı, 25 ml. jojoba yağı, 25 ml. ceviz yağı, 20 ml. buğday özü yağı, 5 ml. argan yağı, 20 damla sedir yağı, 20 damla ardıç yağı ve 5 damla biberiye yağı ile saç serumunuzu hazırlayabilirsiniz. Bütün malzemeleri cam bir kaseye koyup karıştıralım. Daha sonra avuç içine fındık kadar döküp saçlarınıza sürün. Önce saç diplerinize yedirin ve uçlarınıza doğru serumu sürün. Gece yatmadan önce yapacağınız bu işlemden sonra saçlarınızı bone ile sarın. Sabaha kadar saçınızda kalmasını sağlayın. 2 ay boyunca her gece uygulayın. Sonrasında sağlıklı ve kırılmayan saçlara sahip olacaksınız.

Etiketler:

Serap Kunak saç kırıklarına özel serum Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları