Şule Karabağ botoks maskesi

adminCilt Sağlığı0 Yorum8 Haziran 2014

Cilt maskeleri özelikle mevsim geçişlerinde her kadının ihtiyacı olduğu güzellik bakımlarından biridir. Cilt güzelliği ve genç kalmasının sırrı da aslında bitkilerden gelmektedir. Cildinizin yazın sıcak, kışın soğuk havasından korunması da sizlerin uygulayacağı maskelere bağlıdır. Cildin kuruluğu, yıpranması ve çatlaması da yeterli neme sahip olmamasından kaynaklanmaktadır. Cildinizde yaratacağınız botoks etkisi Şule Karabağ karışımlarıyla mümkün olacaktır. Cildin bakımsızlığından kaynaklanan siyah noktalar, lekeler ve sivilceler tamamıyla yok olacaktır. Cildinizde biriken ölü deriler gidecek, cildiniz nefes almaya başlayacaktır. Yağlanmalar ve kaygan bir görüntüye sahip olan cildinizi yeniden pürüzsüz bir hale getirebilirsiniz.
Hazırlanacak botok maskeleri ile cildinizi 10 yaş gençleştirmeniz, kırışıkları önlemeniz mümkün olacaktır.
1 kaşık mısır ununu 1 kaşık yoğurt ile karıştırıp krem kıvamına gelinceye kadar çırpalım. Cildiniz ve dekolte bölgenize karışımı iyice yedirin. Peeling vazifesi de görecek olan karışımı haftada bir defa yeterli olacaktır. Sonrasında ılık su ile maskeyi çıkarabilirsiniz. Göz altı ve göz kapakları dahil olmak üzere sürebileceğiniz başka bir karışımı sizlerle paylaşıyoruz. Botoks maskesi olarak ihtiyaç hissettiğiniz her zaman kullanabileceğiniz ve bütçenizi sarsmayacak mucize bir maskedir. Birer tatlı kaşığı lanolin ve balmumu, birer çorba kaşığı kayısı yağı, buğday özü yağı ve badem yağı ve 1 çay kaşığı portakal yağını benmari usulü ılık hale getirelim.

Karıştırırken içine 1 damla gül suyu ekleyelim. İyice karıştıralım ve katılaşıp kıvama gelince cam bir kavanozun içine koyalım. Bütün malzemeler bir araya doğru ölçülerde geldiği andan itibaren cildinizde mucize etkisini gösterecektir. Kırışıklıklarla mücadele eden, sivilce siyah nokta ve aknelere savaş açan, cildi nemlendiren ve canlandıran doğal bir güzellik maskesidir. Tüm kadınların cilt tipi ideal olan botoks maskesini ihtiyaç dahilinde kullanabilirsiniz. Akşamları cildinize sürmeden önce iyice temizleyin. Yaşlılık etkilerini geciktirir ve cildinizin gerginleşmesini sağlar.

Etiketler: ,

Şule Karabağ botoks maskesi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları