Suna Dumankaya doğal saç boyaları

adminGüzellik Sırları0 Yorum13 Eylül 2013

Suna Dumankaya bilindiği gibi her derde deva formülleri ile son yıllarda idol haline gelmiştir. Güzellik uzmanı ve herkese hitap eden bitkisel karışımları ile, bayanların kimyasal maddelerden uzak kalarak, oldukça ekonomik koşullarla güzelleşmesini sağlamaktadır. Suna Dumankaya saç rengi konusunda kimyasal boyaları kullanmak istemeyen herkesi, doğal saç boyaları ile tanıştırıyor. Günümüzde oldukça moda olan bitkisel karışımlarla elde edilen saç boyaları, saçlarınızı istediğiniz renge kavuşmasını sağlıyor. Birbirinden farklı renklerle beslenen saçlar, oldukça hareketli olacak ve uzun süre rengini koruyacaktır. Doğallığınızı her daim yaşayıp hissedeceğiniz güzelliğinizi, bitkiler sayesinde yeniden keşfedeceksiniz.

Doğal sarı saça sahip olmak için ihtiyacınız olan malzemeler 1 avuç papatyayı demliğe koyalım. Üzerine çıkacak kadar zeytinyağı ekleyelim. Kısık ateşte 3 saat benmari usulü kaynatalım. 1 gün boyunca demlendirdikten sonra suyunu süzelim. Haftada 3 defa bu karışımı saç diplerinizden başlayarak boya sürer gibi saçlarınızın her yerine yedirin. Daha sonra güneşli yerde saçlarınızı tutun. Bu şekilde bir kaç uygulamadan sonra saçlarınızın sararmaya başladığını ve doğal bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz.

Saçların boyanması kadar beyazlamasını da durduracak bitkisel karışım uygulayabilirsiniz. Saçların beyazlaması oldukça can sıkıcıdır ve sürekli boya yapma ihtiyacı hissedersiniz. 1 adet orta boy soğan, 5 diş sarımsak, 1 adet yumurta sarısı, 1 kaşık zeytinyağı ile saçlarınızın doğal renginin korunmasını sağlayabilirsiniz. 1 adet soğanı, sarımsakla beraber bir kabın içinde iyice ezelim. İçine yumurta sarısı ve zeytinyağı ekleyelim. Krem kıvamına gelinceye kadar karıştıralım. Saçlarımızın dibinden sürmeye başlayalım ve uçlara kadar yedirelim. 1 saat bekledikten sonra ılık su ile saçlarımızı yıkayabiliriz. Doğal saç boyası be rengini korumak için kullanacağınız malzemelerle, saçlarınızın daha sağlıklı olduğunu görebileceksiniz.

Etiketler: , ,

Suna Dumankaya doğal saç boyaları Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları