Suna Dumankaya gençleştirici cilt maskesi

adminGüzellik Sırları0 Yorum4 Nisan 2013

Suna Dumankaya gençleştirici cilt maskesi, cildinizin yaşlanmaya karşı önlem almasını sağlayacaktır. Cilt içerisinde bulunan hücreleri yenileyerek, yaşlanmaya davetiye çıkaran ölü derilerden kurtulmanızı sağlar. Güzellik uzmanı Suna Dumankaya gençlik iksiri formüllerini sizlerle paylaşıyor. Cildinizi yenileyen ve farklılık yaratan maskeler sayesinde, cildinizde biriken yorgunluğu silip yok edecektir. Ölü hücrelerin yok olmasıyla beraber, yaşlanmayı hızlandıran faktörlerden en önemlisi ortadan kalkacaktır. Evinizde oldukça kolay hazırlayabileceğiniz gençlik maskesiyle, haftada bir defa olmak üzere cildinizi şımartabileceksiniz. Beyaz kil, altın çilek, bal ve üzüm çekirdeği yağı cildinizi içeriden ve dışarıdan besleyerek doğal güzelliğinizi harmanlayacaktır.

Öncelikle bir kasenin içine altın çilekleri alıp iyice ezelim. Daha sonra içine 1 tatlı kaşığı üzüm çekirdeği yağı ekleyip, beyaz kil ilavesi yapalım. İyice karıştırdıktan sonra bal ilavesi yapalım ve tekrar karıştıralım. Macun kıvamına gelen gençlik maskesini cildinizin her bölgesine iyice yedirin. Göz çevresi ve dekolte bölgesi dahil olmak üzere, parmak uçlarınızla masaj yaparak yayın. 20 dakika bekledikten sonra hafifçe ovarak maskeyi çıkaralım. Uyguladığınız maskede bulunan vitamin ve mineraller sayesinde, cildinizin ne kadar dirileştiğini, sıkılaştığını ve parladığını görebileceksiniz. Diğer toparlayıcı gençlik maskemiz ise, 1 çorba kaşığı ezilmiş yaban mersini, 2 çorba kaşığı beyaz kil, 1 çorba kaşığı soya yağı ve 1 çorba kaşığı bal ile hazırlanan gençlik maskesidir.

Malzemelerin tamamını derin bir kabın içine koyalım. Hepsini iyice karıştırdıktan sonra önceden temizlenmiş cildimize iyice yedirelim. Yaşlanma belirtilerin ilk verildiği dekolte bölgesini ihmal etmeden, masaj yaparak maskemizi yedirdikten sonra 15 dakika bekleyelim. Daha sonra sıcak suyla ıslatmış olduğumuz havluyla cildimizi temizleyelim ve ılık suyla yıkayalım. En son soğuk suyla yıkayarak maskemizi sonlandıralım.

Etiketler: , ,

Suna Dumankaya gençleştirici cilt maskesi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları