Suna Dumankaya göğüs sarkmaları için formüller

adminGüzellik Sırları0 Yorum14 Eylül 2013

Göğüs sarkması zamana karşı yenik düşen oluşumlardan biridir. Kadınların özellikle doğum sonrası yaşadıkları sıkıntılardan biridir. İlerleyen yaşı da bunun üzerine ekleyecek olursak, meme sarkması kadınların kabusu olacaktır. Belirli bir yaştan sonra meme sarkmalarına karşı, genç yaşta olup da göğüs sarkmasına maruz kalan kişiler de mevcuttur. Bunun için bitkisel formüllerden destek alarak, daha dik ve dolgun göğüslere sahip olmak mümkündür. Suna Dumankaya formülleri bu konuda sizler için harika çözümler getirmektedir.

Eşit miktarda kayısı yağı, buğday özü ve limon suyunu karıştıralım. Sarkma olan bölgelere sürelim. Haftada bir defa olmak üzere sürerek yedirelim. Göğüs dikleştiren doğal formüller sayesinde yerçekimine karşı büyük bir güç kazanmış olacaksınız. Göğüslerin özellikle doğum yapan kadınlarda ve belirli bir yaşın üzerindeki kişilerde fazlasıyla görülür. Estetik açısından özgüven kaybı yaşanmaya başlar ve kişiler mutsuzluğa doğru ciddi bir kayba uğrarlar. Çünkü bir kadın için en önemli estetik bölgesi göğüsleridir. Dik, sert ve buruşuk olması oldukça can sıkıcı olacaktır. Göğüslere hacim veren bağ dokusunun sarkması kadınlar için büyük bir tehdit oluşturmaktadır.

4 adet zambak soğanı ve 20 ml. gliserin ile göğüs sıkılaştıran masajlar yapmak mümkün olacaktır. Zambak soğanını kıyıp suyunu çıkaralım. İçine gliserini ilave edelim. Malzemeleri karıştıralım ve akşam yatmadan önce göğüs bölgesine masaj yapalım. İki göğsün orta kısmından yanlara doğru 5 er dakika masaj yapalım. Karışımı yemesini sağlayalım ve bekletelim. Yarım litre suyun içine 1 yemek kaşığı deniz tuzu ilave edelim. İçine yarım limon suyu sıktıktan sonra karışımı göğüslerinize iyice yedirin. Bilindiği gibi bu masaj yağlarının yanı sıra, göğüslerin kısa sürede toparlanması için, göğüs kaslarını güçlendiren egzersizler yapabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Suna Dumankaya göğüs sarkmaları için formüller Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları