Suna Dumankaya göz çevresi kırışıklığına doğal çözüm

adminGüzellik Sırları0 Yorum9 Nisan 2013

Suna Dumankaya mucize formülleriyle, bir çok kişinin rahatsız olduğu estetik konularından biridir. Kırışıklı önce kaz ayakları olarak tabir edilen göz çevresi etrafında başlar. Mimiklerden, cildin nasıl korunduğundan ve çevresel faktörlere dayanarak oluşum gösterir. Göz kenarı çevresi oldukça hassas bir bölgedir. Özellikle kadınlar 30′ lu yaşların başında göz çevresi kenarında oluşabilecek çizgiler için endişe ederler. Göz çevresi kenarında oluşan kırışıklıklar yaşı belirli en önemli kanıt olarak bayanların tehdit unsurudur. Sıradan nemlendiricilerle göz kırışıklarına çare bulamazsınız. Suna Dumankaya tarafından sizlere sunulan formüller ve karışımlar sayesinde evinizde daha genç görünmenin mucize iksirini hazırlayabilirsiniz.

Elmadan gelen güzelliği göz kenarlarında da hissedebileceksiniz. Bunun için eşit miktarda elma suyu ve buğday özü yağını karıştırıp göz çevrenize parmak uçlarınızla masaj yaparak yedirin. 2 saat bekletin ve sonrasında yıkayın ve nemlendirin. Bu işlemi mümkünse gece uygulamaya gayret gösterin ve sabaha kadar göz çevresinin beslenmesini sağlayın. Başka bir tarifi se havuç suyu ve yaş mayadan birer çay kaşığı karıştırıp göz kenarlarınıza yedirin. Hazırlayacağınız bu iki karışımı, dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz. Haftada 2 defa, özellikle soğuk havalarda göz kenarları çevrenizi kurutmamaya özen göstermelisiniz.

Balın mucizelerini bilirsiniz. Cilt için güzellik kaynağı olduğu da kanıtlanmıştır. Göz kenarı için de aynı işlemi görecektir. Bir çay kaşığı balı alıp gözünüzün kenarına yedirin ve bekletin. Sonrasında ılık su yardımıyla yıkayın. Her sabah ve akşam yatmadan önce, göz altı kremlerinizi ve nemlendiricilerinizi ihmal etmeyin. Bitkisel karışımları haftada 2 defa olmak üzere mutlaka uygulayın. Suna Dumankaya formülleriyle yaşlanmayı hızlandıran göz kenarı kırışıklıklarına önlem almış olacaksınız. Buna ek olarak Omega3 açısından zengin besinleri bolca tüketmelisiniz.

Etiketler: , ,

Suna Dumankaya göz çevresi kırışıklığına doğal çözüm Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları