Suna Dumankaya koltuk altı koyuluğu için bitkisel kürler

adminGüzellik Sırları0 Yorum12 Nisan 2013

Suma Dumankaya güzellik uzmanı olarak bir çok konuda sizleri bilgilendiriyor. Bitkileri bilinçli şekilde kullanmayı, estetiksiz güzel ve sağlıklı yaşamanın belirli düzeneklerini kullanabilmek için yol gösteriyor. Koltuk altı kararması özellikle kadınların sık karşılaştığı sorunlardan biridir. Koltuk altı deodorantları, kısa kollu tişörtler ve cildinizin yapısıyla alakalı olarak oluşum göstermektedir. Koltuk altı kararmalarını doğal tedavi yöntemleriyle yok edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında belirginleşerek, görsellik açısından sizleri sıkıntıya uğratan oluşumlardır. Koltuk altı kararmaları için çözüm önerileri getiren Suna Dumankaya formülleri oldukça işinize yarayacaktır.

1 tatlı kaşığı pirinç unu, 1 yemek kaşığı az yağlı yoğurt, 1 tatlı elma sirkesiyle koltuk altı renginiz açılacaktır. Malzemelerin hepsini karıştırıp bulamaç haline getirdikten sonra kararmaların yoğun olduğu koltuk altı bölgesine iyice yedirelim. Her akşam sürüp 20 dakika bekleyelim. Kuruduktan sonra elimizle ovarak maskeyi çıkaralım. Sonrasında ılık suyla kalan maskeyi çıkaralım ve durulayalım. Ardından limon suyu sürüp kurumasını bekleyelim.  Onun arkasından bebek pudrası sürelim ve bu karışımı 3 günde bir defa hazırlayıp tekrar edelim. Koltuk altı kararması geçinceye ve teniniz kendi rengini alıncaya kadar bu işleme devam edelim.

Estetik bir bütündür ve elinizdeki oluşturacağınız pratik imkanlarla güzelliğinizi koruyabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında dikkat çeken koltuk altınızın rengi çeşitli nedenlere bağlı olarak koyulaşma gösterebilir. Buna bağlı olarak renk değişikliği göze çarparak can sıkıntısına yol açabilir. Fakat Suna Dumankaya formülleriyle her derde deva olduğu gibi, koltuk altı kararmasına da çözüm getirebileceksiniz. Oldukça pratik tariflerle kendi öz bakımınızı yapabileceksiniz. Güzellik ve bakım ayrılmaz bir bütündür ve fresh bir görünüm her kadın tarafından istenilen bir oluşumdur.

Etiketler: , ,

Suna Dumankaya koltuk altı koyuluğu için bitkisel kürler Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları