Suna Dumankaya mucize selülit giderici çay

adminBitkisel Sağlık0 Yorum15 Eylül 2013

Selülit özellikle yaz aylarında en çok dikkat çeken kusur olarak bilinir. Portakal kabuğu görünümünde olup kadınların saklamak isteyip takıntı haline getirdikleri selülitler kısa sürede yok etmek mümkündür. Suna Dumankaya bitkisel çay karışımı sayesinde, selülitler ekesin çözüm getirmek kaçınılmazdır. Bayanlara her konuda güzellik açısından destek veren Suna Dumankaya, kadınların kendilerine olan özgüvenlerinde artış sağlamaktadır. Doğal güzellikten yana olan ve bitkilerden gelen desteğe önem veren kadınların formüllerden destek aldığı görülmektedir. Vücudun her bölgeine ayır ayrı etki eden bitkisel karışımlarıyla güzelliklerini taçlandıracaklar. Kaçınılmaz olarak selüliti kaçıracak mucize karışımları sizlerle paylaşıyoruz.

Papatya, rezene, anason, sinemaki, biberiye, funda yaprağı ve kuşburnu ile karışımı hazırlayabiliriz. Malzemelerin hepsini bir kabın içinde karıştıralım. Cam bir kavanozun içine koyalım. Her sabah kahvaltıdan sonra karışımdan bir tutam alarak 500 gr. kaynamış suyun içine atalım. 15 dakika demlenmesini sağlayalım. Bir fincan şekersiz olarak içelim. Selülit giderici çayı her gün düzenli olarak içebilirsiniz. Şişman, zayıf, genç ve yaşlı bir çok kadının ortak paydasıdır selülitler. Selülitlerden kurtulmak için bitkisel çayların yanında destek olması için bol yürüyüş ve su içmek de faydalı olacaktır. Bacak kaslarını çalıştıran egzersiz hareketleri ile selülitlere kısa sürede veda edebileceksiniz.

Başka bir formül ise 1 tutam biberiye, 1 tutam kiraz sapı ve 2 demet maydanoz ile çayımızı hazırlayabiliriz. Malzemelerin tamamını kaynamakta olan 3 litre suyun içine atalım. Kısık ateşte 5 dakika demlendirelim. Karışımı 5 dakika demlendirelim. Süzdükten sonra içine bir damla limon sıkalım. Karışımı selülitlerin yok olması ve derinin üst tabakasından bulunan kötü görünümün vücudu terk etmesi için içebiliriz. Yarım ananas, 1 çay bardağı tarçın, 3 adet karanfil, 3 adet top karabiber ve 2 adet portakal ile selülit karışımını hazırlayabiliriz. Ananas ve portakal suyunu karıştırıp diğer malzemeleri içine ekleyelim. Blendırdan geçirip günde 2 defa yemeklerden 1 saat sonra içelim. Selülit savar çaylar kısa sürede pürüzsüz bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.

Etiketler:

Suna Dumankaya mucize selülit giderici çay Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları