Suna Dumankaya selülit çayı tarifi

adminGüzellik Sırları0 Yorum13 Nisan 2013

Suna Dumankaya selülit çayı tarifi sayesinde kısa süre içinde var olan selülitlerinize elveda diyebileceksiniz. Selülit portakal kabuğu görünümde olup, oldukça can sıkıcıdır. Bir çok kadının ortak noktada buluştukları selülit genç, yaşlı, şişman, zayıf fark etmeden herkes de oluşabiliyor. Deri altına yerleşen yağ tabakaları, pütürlü görünümüyle bacak bölgesinde hakimiyet kuruyor. Sonrası ise, kadınların korkulu rüyası olarak kendini gösteriyor. Selülitin varlığı yok olmayacağı anlamına gelmiyor. Onunla mücadele edebilmek için bazı kurallara itibar etmeniz yeterli olacaktır. Varlığıyla canınızı sıkan selülitler kesinlikle çözümsüz değildir. Özellikle bazı formülleri uygulayıp sabırlı davranmak gerekiyor. Formüllerden etkili olanlardan biri de Suna Dumankaya selülit çayıdır.

Hepsinden birer tutam olmak üzere papatya, rezene, kuşburnu, anason, sinemaki, funda yaprağı ve biberiyedir. Bitkileri bir kavanozun içine koyup yarım litre kaynamış suyu üzerine dökelim. 15 dakika demledikten sonra suyunu süzüp içelim. Her sabah tok karnına olmak üzere içebilirsiniz. Her gün taze olarak hazırlanmalı ve tüketilmelidir. Selülitlerin hızlı şekilde yanmasını sağlayan harika kürü kesinlikle terk etmeyin. Her gün şeker ilavesi yapmadan, ılık olarak tüketmeniz önerilmektedir. Selülitlerin yok olmasını sağlayan doğal tedavi yöntemiyle yaz aylarınızı daha rahat geçirebilecek, kendinize olan güveninizin arttığını göreceksiniz.

Bayanların en büyük düşmanı olan yağ tabakaları, görsellik açısından çok sıkıntı yaratır. Suna Dumankaya tarafından önerilen selülit çayının yanında bir tabak ananas tüketmelisiniz. Bu sayede kan akışınız hızlanarak, selülitlerin daha çabuk kaybolması sağlanacaktır. Her gün düzenli olarak içilen çay 15 gün sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. Selülit çayının etkisini tam anlamıyla görmek için en az 3 ay sabırlı olmak gerekmektedir. Fakat faydasını görecek olmanız kaçınılmazdır. Düzenli bir tüketim gerektiren çayımızla selülitlerinizle bu yaz başında vedalaşabileceksiniz.

Etiketler: ,

Suna Dumankaya selülit çayı tarifi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları