Uzmanlardan Toksin Atarak Zayıflatan Karışım tarifi

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum2 Temmuz 2012

Toksinler vücudumuzda birikerek kilo sorununu tetiklerler. Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez harika tarifi sayesinde vücudumuzu toksinlerden arındırarak kilo verme sürecimizi hızlandırmış olacağız. Yapılışı oldukça kolay ve özellikle yaz ayları için oldukça ferahlatan bir karışımdır. Bu sıcak yaz günlerinde ferahlarken kilo verecek vücudunuzu tüm toksinlerden arindirmış olup rahatlayacaksınız. Hazırlayacağınız bu harika içeceği gün boyunca ne zaman isterseniz keyifle tüketebilirsiniz.

2 litre su içine yarım demet maydanoz, yarım demet taze nane, dört parçaya bölmüş olduğumuz 1 limon ve 1 miktar ıhlamur koyalım. Bu karışımı 5 dakika boyunca kaynatalım.  Daha aromalı ve demli olmasını isterseniz süreyi uzatabilirsiniz. Bu harika arındırıcı içeceği günün her saati gönül rahatlığıyla içebilirsiniz. Sabah uyanıp içmeye başladığınız andan itibaren kendinizi daha rahatlamış hissetmeye başlayacaksınız. Birkaç gün içinde zayıflatıcı etkisi de kendisini göstermeye başlayacaktır.

Bu karışımın sağlıktan başka olumsuz herhangi bir yan etkisi yoktur. Seker hastaları dahil olmak üzere içebilir ve rahatlatıcı etkisini hissedilir derecede yasayabilirler. Sıcak yaz günlerinde içine bolca buz atıp serinletme gücünü artırabiliriz. Kilo vermek için sıcak yaz günlerinde diyet yaparak vücudumuza zarar vermiş oluruz. Oysa bu yararlı içeceklerin vücuda kötü anlamda yaşattıkları bir etki görülmemiştir.  Toksinlerden arınmak, keyifli bir şekilde incelmek için bu karışımı uygulamak çok doğru bir tercih olacaktır.

 

Etiketler: , ,

Uzmanlardan Toksin Atarak Zayıflatan Karışım tarifi Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları