Yaza özel göğüs toparlayan krem

adminGüzellik Sırları0 Yorum26 Haziran 2014

Yaz ayların da deniz ve güneş mevsimi kadınları endişelendiren değişimlerden biridir. Özellikle deniz zamanın da göğüslerinizi toparlamak ve dikleştirmek istersiniz. Özellikle kadınların doğum sonrasında yaşadığı değişim kaçınılmazdır. Bu nedenle kadınların kendilerini bırakmadan, evde kolayca hazırlayabilecekleri karışımlarla göğüslerinizi daha dolgun ve dik hale getirmeleri mümkündür. Öncelikle göğüslerinizin varlığını kaybetmemek için doğru sütyen kullanımına özen göstermelisiniz. Bedeninize uygun bir sütyen ile göğüslerinizi sıkmadan ve yormadan sarkmasını önleyebilirsiniz.

İkinci adım doğum sonrası bitkisel bakım kremleridir. 1 tutam şerbetçi otu, 50 cc. çörek otu yağı, 50 cc. pirinç kepeği yağı, karite yağı ve 1 dolu çay kaşığı tarçın ile karışımımızı hazırlayabiliriz. Şerbetçi otu, çörek otu yağı ve pirinç kepeği yağını karıştıralım. 1 hafta güneşli bir ortamda bekletelim. Bekledikten sonra süzelim ve içine karite yağı ile tarçını ilave edelim. İyice karıştıralım ve göğüslere masaj yaparak sürelim. Her gün bir kaç dakika düzenli olarak göğüslerinizde ayıracağınız zaman ile onların daha genç kalmasını sağlayabilirsiniz. Kadınların kendilerini en güzel hissetmelerini sağlayan göğüs dekoltelerini ön plana çıkaran bitkisel karışımlar kısa sürede etkisini gösterecektir.

Göğüsler için faydalı olacak karışımlar dan biri de zambaktır. 4 adet zambak soğanı ve gliserin ile karışımı hazırlayabilirsiniz. Zambak soğanını kıyıp blendırdan suyunu çıkaralım. Daha sonra gliserin ilave edip karıştıralım. Akşamları göğüslerinize masaj yaparak sürün. İçten dışa doğru yapacağınız masaj ile göğüsleriniz daha dik ve dolgun duracaktır. Her gün düzenli olarak yapabilirsiniz. Acil durumlar da uygulayacağınız masaj sonrası, göğüslerinizdeki farkı görebileceksiniz.

Etiketler: , ,

Yaza özel göğüs toparlayan krem Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları