Yeni Ford focus 3 navigasyon cihazlarında %10 indirim

adminUncategorized0 Yorum3 Aralık 2015

Yeni Ford focus 3 için Sony orijinal multimedya cihazı üst donanımlarla çok yüksek fiyatlarla alınabiliyor. Düşük donanımlı ford focus 3 aracınız için uygun fiyatlarla çok daha fazla özellik sunan multimedya cihazlar kullanabilirsiniz. Orijinal cihaza benzeyen navigasyon modellerinde tv, bluetooth, geri görüş kamerası, video klip, igo navigasyon gibi onlarca özellik geliyor.

Aracınızın içerisinde çok farklı modern bir hava katan bu multimedya cihazlar aracınızdan aldığınız zevki artırıyor. Multimedya taktıranların çoğu verdikleri paranın fazlasıyla karşılığını aldığı görüşündeler. Alacağınız cihazın garantisi ve kullanıcı yorumlarını kesinlikle araçtırmanızda fayda var.

focus3-avgoFord focus 3 kullanıcılarının en fazla tavsiye ettiği multimedya modeli Avgo Smart şık menüsü ve ses kalitesi ile diğer cihazlardan ayrılıyor. Sony ünite kalitesinde ses veren cihazın radyo çekim gücü çok iyi seviyede. Hiçbir parazit sorunu olmayan cihazın hoparlör çıkışları oldukça kaliteli. Windows phone telefonlardaki gibi kutucuklardan oluşan menüye sahip Avgo smart focus 3 navigasyon cihazı fiyatıylada oldukça iyi bir ürün. Piyasada 1300 TL civarında satılan ürün navigasyonstore.com adresinde %10 indirimli olarak 1100 TL fiyatla satılıyor. Alt tuş ve havalandırma ızgaraları ile gelen ürünün plastik kalitesi diğer cihazlara göre oldukça yüksek. Ford navigasyon modellerinin tamamı araçla %100 uyumlu olarak geliyor. Direksiyon kumandası ve araç ayarları cihazdan yapılabilir. Ford multimedya cihazlarında kapıların durumu, hava sıcaklığı gibi tüm bilgiler görüntüleniyor.

Ford Focus 3 navigasyon multimedya cihazı Ankara’da nerede taktırabilirim?

Ankara’da ford focus 3 için navigasyon multimedya cihazı arıyorsanız uygun fiyatları ve uzman montaj hizmeti ile navigasyonstore.com sitesini tercih edebilirsiniz. Ankara’da Yenimahallede bulunan servis merkezinde 1.5 saatlik işlem sonucunda aracınıza montaj yaptırabilirsiniz. Kredi kartına taksit seçeneği ve 15 günlük değişim garantisi ile navigasyonstore.com sitesini tavsiye ediyoruz.

 

 

Etiketler: ,

Yeni Ford focus 3 navigasyon cihazlarında %10 indirim Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları