Yeşil kahve ile zayıflayın

adminSağlıklı Diyetler0 Yorum12 Temmuz 2014

Son yıllarda oldukça popüler olan yeşil kahve, zayıflama konusunda çok faydalı oluyor. Yeşil kahve bilinen kahvenin kavrulmamış halidir. Yeşil kahvenin hazırlanışı da tüketimi de diğer kahve den farklıdır. Günümüzde hemen hemen tüm aktarlardan temin dilen yeşil kahve, geçmiş yıllar da çok az bulunmaktaydı. Yeşil kahve içinde olan antioksidanlar, normal kahve den daha fazladır. Zayıflamak için metabolizma hızını artırıyor. Antioksidan içerir ve tamamen doğaldır. Kavurma işlemi olmadığı için kafein oranı daha azdır. Yeşil kahve tüketiminin hemen sonrasında halsizlik, uykusuzluk ve yorgunluklarınız dan kurtulmuş olacaksınız. Düzenli ve dengeli yeşil kahve tüketimi ile bağışıklık sisteminizi de güçlendirmiş olursunuz.

Muciza kaynağı yeşil kahve

Yeşil kahveyi öncelikle öğütelim. Daha sonra 1 tatlı kaşığı yeşil kahveyi cezveye koyup Tük kahvesi yöntemiyle pişirelim. Çok fazla kaynatmadan hazırladıktan sonra, şifa niyetine içelim. Kokusu bildiğimiz Türk kahvesi kokusunda değildir, bitki çayını anımsatan içimi vardır. Yeşil kahve zayıflama çabası içinde olan kişilere yardımcı olacaktır. Gün içinde 3 defa öğünlerden 30 dakika önce tüketilmelidir. Yeşil kahve düzenli bir kullanım sonucunda etkisini gösterecektir. En doğru sonuca varmak için bir aylık kullanım stresi yeterli olacaktır.

Yeşil kahve kullanırken bol su tüketmek doğru olacaktır. Günlük su miktarının 2 litre olması önerilmektedir. Yeşil kahve kan şekeri seviyenizi dengeleyecektir. Yeşil kahve, özellikle kilo vermek için kullanıyorsanız, gün içinde mutlaka egzersiz yapmalısınız. Hiç bir şey tek başına zayıflama konusunda yardımcı olmaz. Fakat yeşil kahve tüketimi sırasında yapılan egzersiz ise vücudunuz da mucizeler yaratacaktır. Hızlı bir kilo verme sürecine başlayabileceksiniz. Yavaş çalışan metabolizmanızı da harekete geçirmiş olacaksınız. Yaza daha form da girmek için yeşil kahve doğru bir tercih olacaktır.

Etiketler: , ,

Yeşil kahve ile zayıflayın Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları