Yüzdeki tüylenmeye bitkisel çözüm

adminBitkisel Sağlık0 Yorum23 Şubat 2012

Bayanların bir çoğunda yüzde tüylenme görülür. Bu da bayanlar için çok can sıkıcı bir durumdur. Bayanlar bu tüylerden kurtulmak için çeşitli yollara başvururlar ve pek çoğu sonuçsuz kalır. Günümüzde birden fazla bitkisel çözüm bulunur ve bunları uygulamak gerekir. Fakat yüzdeki tüyler az ise daha çok sarartma yöntemi çare olur. Fakat tüyler fazla ise tabi ki sarartma yöntemi başarısız olacaktır. Hormon bozukluğu kaynaklı olan fazla tüyler bitkisel formüllerle yok edilebilir. Ne kadar şanslıyız ki, elimizin altında bir çok şifalı bitkiler bulunur.

Bu bitkilerin ne işe yaradığını bilmek de doğru kullanım açısından çok önemlidir. 1 su bardağı kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı aslan pençesi koyalım ve 5 dakika süreyle kaynatalım. Bu karışımı sabah kahvaltı sonrası ve akşam yemeği öncesinde tüketelim. Hormon dengeleyen bu harika kür tüylenmeyi önleyecek ve hormonları düzenleyecektir. Aslan pençesi kürü çok işe yarar ve tüylenme yok oluncaya kullanılır. Bir diğer kür ise, yumurtanın akı ile mısır ununu karıştıralım. İçine şeker ilave edelim.

Bu karışımı iyice çırpalım ve yüzümüze sürelim. Kuruyana kadar bekleyelim. Kuruduktan sonra hafif masaj yapalım ve iyice yemesini sağlayalım. 7 gün süreyle bu karışımı uygulayalım ve tüylerden kurtulalım. Tüylerden kurtulmak için acı çekmeye ve çok fazla ekonomik sıkıntıya gerek yoktur. Tüylenmeler her bayanın yüzünde çıkabilir hatta doğum sonrası ve hamilelik dönemlerinde hormon değişikliğinden dolayı oluşum gösterebilir. Yüz bölgesi en can sıkan bölgedir ve yüzümüz bizim için çok önemlidir. Bu kürlerden mutlaka kullanmalı ve kısa zamanda bu tüylerden kurtulmak gerekiyor.

Etiketler: , , ,

Yüzdeki tüylenmeye bitkisel çözüm Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları