Zayıflamak için soğan suyu

adminSağlıklı Diyetler1 Yorum1 Mart 2012

Zayıflamak için bir çok öneri sunulmakta ve herkes kendi bünyesi ve vücuduna uygun önerileri hayatına geçirmektedir. Soğan suyunun her derde deva olduğu bilinir. Zayıflamak için de çok büyük bir fayda sağlar. Soğan suyu metabolizmayı hızlandırır ve yağ yakımını hızlandırır. Özellikle sabahları aç karnına içerek yağ yakımını harekete geçirmiş oluruz. Uzun zamandır yaptığını bütün diyetler karşılıksız kaldıysa ve kilo veremiyorsanız, mutlaka soğan suyunu denemenin gerekiyor.

1 adet soğanı dört parçaya bölelim ve tencereye soğanın boyunu biraz geçecek kadar su koyup kaynatalım. Yaklaşık olarak 10 dakika kaynadıktan sonra soğanı süzelim ve suyunu bardağı koyalım. İçine 1 yemek kaşığı limon suyu koyup ılık halde içelim. Bu işlemi her gün aç karnına mutlaka uygulamamız gerekiyor. Kısa zamanda gözle görülen bir zayıflamaya şahit olacağız. Doğum sonrası alınan fazla kiloları her hangi bir diyet yapmadan sadece soğanın mucizelerinden faydalanarak yararlanmak çok doğru bir yöntem olacaktır..

Aç kalınarak yapılan diyetlere son diyoruz ve hemen soğan suyunun zayıflatan mucizesinden bizde faydalanmaya başlıyoruz. Soğan suyu kandaki şeker oranını dengeleyerek, güne çok sağlıklı ve canlı başlamamızı sağlayacaktır. Soğan suyu hızlı kilo vermemizi sağladığı gibi cildin parlamasına da neden olacaktır. İncecik bir bel, düzgün bir vücut için soğan suyuna hemen başlanmalıdır. Tatlımsı lezzetiyle sabahları metabolizmayı hızlandıracak ve vücudumuza hareket kazandıracaktır. Soğanın çok hızlı bir şekilde kilo verdirdiğine kısa zamanda şahit olacaksınız.

Etiketler: , , ,

Zayıflamak için soğan suyu Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. Yeşim Yıldız diyor ki:

    Merhabalar. Anlatım için teşekkür ediyorum .Soğan suyunu bende arkadaşımın tavsiyesi ile kullanmaya başladım. Günlük 15 dakika yürüyüş ve diyet yapmadan 15 günde 6 kilo verdim. Soğan suyu içmesi biraz zor ama metabolizmayı çalıştırması açısından çok iyi bir diyet formulü.

Zayıflamak için soğan suyu Hakkında Yorum Yaz

Kredi kartı kampanyalarını takip edin

kredi kartı kampanyaları